Sleva pro firmy a všechny s IČ

Každý zákazník, který je u nás registrován pod svým IČ (právnické osoby, firmy i podnikatelé), automaticky získává 20% slevu na veškerý materiál.

Tato sleva se aplikuje na všechny typy objednávek - tedy telefonem, osobně na pobočce, mailem nebo přes e-shop. Mimo to platí toto snížení i pro materiály prodávané prostřednictvím našich Kondor marketů.


Sleva při nákupu přes e-shop

Ostatní zákazníci (fyzické osoby bez IČ) však 20% slevy mohou také využít. Stačí, když si zboží objednají přes e-shop. Ušetří tak nejen cestu na pobočku či za telefonní účet, ale i za samotný nákup.

Nakupujte v e-shopu Kondor z pohodlí domova nebo přímo z vaší práce. Zboží si pak nechte dovézt kam potřebujete naší dopravou a nemusíte vůbec nikam jezdit.

Ceny v e-shopu se zobrazují již po této 20% slevě.


Online ceny

Náš e-shop umožňuje nejen nakupovat z pohodlí kanceláře či domova, ale je zároveň skvělým místem, kde si můžete okamžitě ověřit aktuální cenu konkrétního materiálu.

V případě, že je vaše zakázka většího charakteru nebo zvažujete přímo dlouhodobou spolupráci s pravidelnějšími odběry, ani tyto ceny nemusí být pro vás ty konečné - vždy je možné se domluvit na ceně individuálně.