Ve středu 5. září jsme pro vás uspořádali třetí předváděcí akci v řadě, opět za branami naší radotínské centrály. A jaké nás čekalo překvapení, když jsme jen s otevřenými ústy zírali, kolik vás dorazilo. Radotín ožil zájmem všech zvědavých očí, které hltaly jiskry od stánku s bruskami i oslnivou zář svářeček. Ale i tak jsem přesvědčený, že spoustu lidí přitáhla hlavně vůně grilovaných steaků.Od osmi od rána do dvou hodin odpoledne jste si mohli vyzkoušet pevnost kotev Fischer, osahat si široký sortiment vrtáků a brusných nástavců, či porovnávat ruční nářadí od Forticy či Magg.cz. Nesmíme zapomenout ani na komponenty k posuvným branám a nerezovému zábradlí z dílny Umakovu.Někteří z vás se dokonce podívali i do naší armovny, do které se běžně podívá většina vašich zakázek. Došlo i na naši oblíbenou čedičovou betonářskou výztuž, pro mnohé zlatý hřeb programu. Pro některé jím byl samozřejmě guláš, což nelze rozporovat.

A pro dva šťastlivce, pana Voborníka z Izomatu a pana Novotného z AVERS, to byly výhry v naší soutěži. Ale dost už bylo povídání, sami se podívejte, jaké to bylo.


Galerie

Zavřít (Esc)


Tak zase za rok

Pokud vás napadne, co byste rádi viděli na příští naší akci, ozvěte se mi - spanily.stanislav@kondor.cz. Budeme rádi za vaše návrhy. A ještě jednou, děkujeme, že jste přišli.

Jan Tuzar

Stanislav Spanilý, správce textu

13.09.2018