Pokud stojíte před rozhodnutím pořídit si posuvnou bránu, pak je nutné v první fázi zvážit kolik okolního místa máte. To je rozhodující pro volbu buď posuvné brány samonosné či posuvné anebo brány křídlové. V neposlední řadě je nutné určit celkovou hmotnost brány (a to včetně výplně) a délku brány. Dle těchto parametrů se Vám značně usnadní výběr optimálního typu zařízení. 

Nabízíme kvalitní komponenty od renomovaných výrobců pro všechny tři typy bran. A to včetně nově zavedené komodity kovaných polotovarů , které jsou vhodné pro výrobu bran, branek, plotů, mříží.

Platí, že pokud nenaleznete konkrétní výrobek v nabídce posuvných bran nebo kovaných polotovarů, rádi ho pro vás zajistíme. Využijte k tomu kontakty na jednotlivé provozovny, děkujeme.


Nabídka posuvných bran zahrnuje:

Pohony                                 Sady pro posuvné brány    Kolečka                               Spodní vedení
a další výrobky z nabídky posuvných bran naleznete, zde.Nabídka kovaných polotovarů zahrnuje:

Kované hroty                       Kované výplně                      Kované štítky                       Tvarové elementy
a další výrobky z nabídky kovaných polotovarů naleznete, zde.


Pokud preferujete standardní provedení plotů, bran, branek či mříží, nabízíme široký sortiment jekl, úhelník, plochá ocel, ocelové trubky a další.
26.11.2013