Proč registrace?

Registrací si vytvoříte zákaznický účet, ke kterému je třeba být přihlášen, aby vám e-shop zobrazoval správné ceny. Třeba s nějakou slevou, pokud vám dle pravidel nějaká byla přiřazena.

Registroval jsem se na pobočce a nakupuji u Kondora

Registrace na pobočce neznamená zároveň registraci, resp. přístup k účtu, na e-shopu. I v tomto případě je tedy třeba provést registraci na e-shopu.

Pokud máte slevu, budou se vám na e-shopu zobrazovat vaše ceny po propojení účtů.

  • Zákazníkům s IČ: účty propojíme automaticky. Obvykle do následujícího pracovního dne.
  • Zákazníkům bez IČ: účty propojíme na vyžádání. Kontaktuje správce webu.

Jak se registrovat?

  1. První krok je vyplnění platného e-mailu a vašeho zvoleného hesla v registračním formuláři. Kliknutím na „Registrovat“ vznikne nový uživatelský účet.
  2. Druhým krokem je doplnění dalších potřebných údajů pro obchodní spolupráci. Pokud máte IČ, vyplňte jej po rozkliknutí řádku „Chci zboží odebírat jako firma“.

Nemohu se registrovat

Nepůjde vám zaregistrovat e-mail, pokud jste ho již dříve použili k registraci. Třeba jste již dříve registrovali a nepamatujete si to. Zkuste si vzpomenout na heslo, nebo použijte funkci zapomenutého hesla a my vám na tento e-mail pošleme odkaz na obnovu hesla.

Každý e-mail lze použít jen jednou. Pokud chcete mít více účtů, třeba na více firem, tak musíte mít pro každý účet jiný e-mail.

Je nás ve firmě více

Pokud chcete, aby k účtu mělo přístup více lidí, stačí je přidat v uživatelském účtu. Přihlašte se a vstupte do sekce „Můj účet > Změna přihlašovacích údajů“. Tam zadejte přístupové údaje pro vaše kolegy.

Nejde mi vyplnit IČ

Stejně jako u e-mailu, pokud již v systému IČ je, tak vám nepůjde uložit. Registraci mohl dříve provést někdo z vašich kolegů.

Kontaktujte správce webu pokud:

  1. Již nemáte přístup k e-mailu a nemůžete tak použít funkci zapomenutého hesla.
  2. Nevíte kdo z kolegů IČ registroval, nebo vás nemůže přidat jako další kontakt v sekci „Můj účet > Změna přihlašovacích údajů“.
  3. Máte jiný problém s registrací.

Dále by vás mohlo zajímat: