Zadejte Kondoru i výpalky z ocelových plechů na vaši stavbu. Pálíme CNC plazmou, autogenem, ale i laserem pro dosažení maximální kvality řezu. Díky naší zámečnické dílně můžete kombinovat pálení a vrtání plechů.

Pálení CNC automatem

Stroj je určen pro vypalování libovolných tvarů z tabulí plechu. Do tloušťky 15 mm je vypalování prováděno technologií plazma, silnější plechy se dělí technologií autogen.

Podklady pro přípravu zakázky zpracuje technik dle konkrétních plánů, nákresů. Výhodou je možnost předání podkladů i v elektronické podobě, čímž je garantována maximální přesnost.

Rozměr řezacího prostoru je 2,5 × 12,0 m, tolerance přesnosti řezu u technologie plazma je +/- 1 mm, tolerance přesnosti řezu u technologie autogen je +/- 3 mm.


Potřebujete plechy hladké nebo žebrované?

Objednat výpalky z plechu můžete osobně na některé z našich prodejen nebo on-line.
Jednoduché požadavky lze zadat do poznámky, doporučujeme ale zaslat výkresovou dokumentaci na radotin@kondor.cz

Pálení laserem

Nabízíme výpalky prostřednictvím laseru pro níže uvedené materiály. Pro všechny materiály platí, že maximální velikost vypalovacího plechu je 1,5 m x 3,0 m. Běžná tolerance pálení je 0,1 mm, u maximálních tlouštěk je nutno počítat s otřepem na spodní hraně výpalku. U oceli tloušťky 20 - 25 mm a příliš malých výpalků, nebo děr, již není zaručena kvalita řezu a možnost vypálení. Výpalky laserem jsou možné z následujících materiálů:

  • ocel do tloušťky plechu 25 mm
  • nerez do tloušťky 20 mm
  • slitiny hliníku (A1Mg3) do tloušťky plechu 12 mm
  • pozink do tloušťky plechu 4 mm
  • titan do tloušťky plechu 4 mm

Galerie

Zavřít (Esc)