Dělá nám radost pomáhat, a tak jsme koncem roku 2016 dali dohromady vozík Českého červeného kříže a naše zámečníky. Výsledkem je vestavěný regálový systém na bedny, které dříve neposedně poskakovaly na korbě.

A v roce 2019 jsme dostali další možnost, připravit ještě jeden takový vozík. Děkujeme Českému červenému kříži, že nám umožnil pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

Galerie

Zavřít (Esc)

Český červený kříž figuruje i v programu krizové připravenosti. K tomuto účelu je zřízena Humanitární jednotka se svým pohotovostním přívěsným vozíkem se základním vybavením (velký nafukovací stan 6×6 m, elektrický generátor, zdravotnický materiál, lehátka, jídlo, pití …). Vozík je pak aktivně využíván v případě nějaké krizové události, kde je třeba poskytnout pomoc.

Do teď byly drobnější věci uskladněny v plastových bednách IKEA a volně ložené ve vozíku. Vylepšením, se kterým nám Kondor pomohl, byla výroba regálového systému na míru, do kterého se dá přehledně umístit 12 pevných beden s vybavením. Díky novému regálovému systému se zvýšila přehlednost a úložná kapacita. Kondor vyrobil regálový systém na svoje náklady a daroval ho ČČK Praha 1 jako dar, za což mu patří náš dík.

Radim, člen ČČK