Veškerý tyčový materiál vám nadělíme na vámi požadované rozměry a množství kusů. Společnost KONDOR, s.r.o., garantuje nejen kvalitu řezu, ale i rychlost zpracování vaší zakázky.

Dělení vám poskytujeme pomocí:

Kotoučová pila

Kotoučová pila je určena pro jednotlivé či sériové dělení trubek, plochého, úhlového a plného materiálu. Pila je zcela automatická a vyznačuje se vysokou přesností s možností kombinace rovných a úhlových řezů. Kromě běžných řezů v sériích dokáže provádět i oboustranné vícenásobné řezy (až tři různé úhly na jednom konci). Tolerance dělení u rovného řezu +/-0,2 mm, u úhlového řezu +/-0,3 mm. Rozsah otáčení 120° (od 30° vlevo do 30° vpravo), minimální délka děleného kusu 10 mm.

Potřebujete jekly, úhelníky nebo trubky?

Jekly, úhelníky nebo trubky si můžete včetně dělení, svaření nebo vyvrtání otvorů objednat on-line. Nebo přijeďte na některou z našich prodejen.

Pásová pila

Pásovou pilou se dělí nejenom tyčový materiál menších rozměrů, ale i materiály větších rozměrů. Výhoda této technologie spočívá ve vysoké míře přesnosti a kvality bez nutnosti další úpravy řezu. Tolerance dělení na pásové pile, tolerance kolmosti a mezní úchylky úhlových rozměrů se řídí dle norem ČSN ISO 2768-1 (doporučená střední třída přesnosti - K) a ČSN ISO 2768-2 (doporučená hrubá třída přesnosti - c).

Úhel řezu Max. rozměr materiálu [mm] Úhel řezu Max. rozměr materiálu [mm]
90° 1100 x 500 75° 1000 x 500
60° 900 x 500 45° 700 x 500

Zavřít (Esc)

Potřebujete ocel čtvercovou nebo kulatinu?

Plochou ocel nebo kulatinu si můžete včetně dělení objednat on-line nebo osobně na některé z našich prodejen.

Profilové nůžky

Profilové nůžky se používají k dělení ploché, pásové oceli a úhelníků menších a středních rozměrů. Střihy mohou být pouze kolmé, při dělení pod úhlem se využívá pásová pila. Tolerance dělení na profilových nůžkách, tolerance kolmosti a mezní úchylky úhlových rozměrů se řídí dle normy ČSN ISO 2768-1 (doporučená střední třída přesnosti - K) a ČSN ISO 2768-2 (doporučená hrubá třída přesnosti - c).

Profil Rozměr materiálu [mm]
Úhelník do velikosti 80 x 80 x 6
Plochá ocel do velikosti 150 x 16 nebo pokud jeden rozměr nepřesáhne 300 mm šířky a 10 mm tloušťky

Potřebujete plochou ocel nebo pásovou ocel?

Plochou ocel nebo pásovou ocel si můžete včetně nastříhání objednat on-line nebo osobně na některé z našich prodejen.

Děrovací stroj

Univerzální hydraulický děrovací a stříhací stroj Hydracrop 165/300 španělské výroby nabízí možnosti rychlého nastavování, snadné využití k sériovému dělení. Dokáže pracovat i většími profily a nabízí více možností tvarů děrovaných otvorů.

Materiál / služba Max. rozměr [mm]
Střih úhelník / střih 90° - max. rozměr 205 × 205 × 18
Střih úhelník / střih 45° - max. rozměr 70 × 70 × 7
Střih plochá ocel - max. šíře 750 *
Střih plochá ocel - max. tloušťka 30 *
Střih kulatina - max. průměr 60
Střih čtyřhran - max. rozměr 60 × 60
Děrování / kruhové otvory - max. průměr 40 *

* Maximální hodnota závislá na rozměru či tloušťce materiálu.