Hlavní síla Kondora je v širokém rozpětí jeho služeb. Dodáním hutního materiálů to u nás jen začíná. Ať už se „železem“ pracujete jakkoli, určitě se vám bude hodit něco z našeho doplňkového zboží v Kondor marketech.

Hlavní službou, kterou nabízíme zákazníkům, je komplexní dělení hutních materiálů. Tuto službu nabízíme jak na jednotlivých provozovnách, tak i prostřednictvím centrálního skladu. Díky technickému vybavení jsme schopni realizovat zakázky bez ohledu na množství.

Garantujeme kvalitu, rychlost bez rozdílu, zda se jedná o jeden řez anebo větší množství řezů zařazených do kategorie sériové dělení. Navíc nabízíme možnost přesného dělení v kombinaci s možností dodání materiálu bez prořezů.

Ohýbání betonářské výztuže a další služby vám můžeme nabídnout díky naší armovně. Využijte možností naší zámečnické dílny a nebo si nechejte váš materiál pozinkovat. Samozřejmostí je doprava veškerého materiálu, ať už jde o pár šroubků, nebo několikatunovou zakázku.

Centrální sklad Armovna Dělení na pásové pile
Kondor market Vypalování plechů Doprava


Kromě níže uvedeného seznamu služeb nabízíme také razení děr hydraulickým strojem (klulaté díry průměru 8 - 22 mm a oválné díry 9 x 26, 11 x 26, 13 x 26, 15 x 26, 18 x 26 a 22 x 26 mm).