Startujeme systém množstevních slev. Využijte jednoduché možnosti jak ušetřit bez nutnosti řešit cenovou nabídku středních a velkých odběrů vybraného zboží. Nakupte celá balení jednoduše na e-shopu nebo na našich kamenných pobočkách. Seznam prvních kategorií s množstevními slevami viz dále.

  • Sleva až 35 %
  • Bez průtahů s poptáváním
  • E-shop i kamenné pobočky
  • Ideální pro odběr celých balení

kotouč lamelový 125/P 40 SLTR Lukas
DETAIL PRODUKTU

kotouč lamelový 125/P 40 SLTR Lukas

Tento lamelový kotouč je naprostá jednička mezi produkty dolňkového zboží, u kterých nakupované množství spadá do pásem množstevních slev!
Lamelový kotouč na broušení kovu pro všechny úhlové brusky. Dosahuje vysoké životnosti při zachování malé hlučnosti a maximálního využití brousících lamel. Průměr kotouče 125 mm. Průměr díry 22,2 mm. Zrnitost kotouče P 40.


Jak množstevní slevy fungují?

Zboží, ke kterému nabízíme automaticky nižší ceny v případě odběru většího množství, poznáte na detailu produktu podle sympatického vepříka.

Mnozstevni sleva na detailu produktu 1ks

Pokud zadáte dostatečné množství pro získání množstevní slevy, dozvíte se, kolik jste ušetřili. Zavřením informace červeným křížkem dočasně zabráníte zobrazování těchto hlášek jak na detailu produktu, tak ve vašem košíku.

Mnozstevni sleva na detailu produktu 100ks

Množstevní slevy platí na jednorázové odběry na e-shopu i na všech pobočkách. Platí pro vybrané produkty s případným omezením při skladové nedostupnosti zboží a nesčítají se s jinými slevami.