Samozřejmě, že Kondor prodává hlavně hutní materiál. Jeho nabídka se příliš nemění, zato v doplňkovém zboží dochází k malým revolucím! Posvítili jsme si na svářecí techniku. Firmy a dílny může zajímat větší nabídka svařovacích elektrod, zámečníky zase příslušenství. Kdo nemá vlastní svářečku, může ji už koupit i v našich marketech, nebo využít naší zámečnické dílny.

Jan Tuzar (Kondor – správce marketu): „Svářím dobře, svářím rád! To by mohl říct kdekdo, protože má doma v garáži svářečku... (jako já).“
rukavice
ochranné pomůcky

Bezpečnost především

Rukavice, kukly a štíty, ostatní ochranné pomůcky...

Také jste ve firmě měli toho šikovného zámečníka, který už zámečničit nebude? Určitě nikomu nepřejeme nic špatného, ale raději myslete na tu správnou ochranu.

wolframová elektroda
elektrody

Hlavní spotřební materiál

Elektrody bazické, rutilové, na cívce, wolframové a ostatní...

Jeden z nejčastějších problémů, který v marketu řešíme, je výběr elektrod. Zkušení obvykle přesně vědí, co chtějí – třeba tyto vůbec nejprodávanější obalené elektrody EB 121. U těch méně zkušených svářečů pak řešíme, jestli v garáži mají trafo, nebo invertorovou svářečku.

svářecí invertor
svářecí technika

Přístroje a příslušenství

Svářečky, hořáky, zemnící kleště, hubice, průvlaky, bowdeny...

Už máme i svářečky! Bez nich to totiž jaksi nejde – v marketu máme pár ozkoušených základních invertorových svářeček. A pokud nemáte echt svářečský stůl, tak se vám určitě budou hodit tyto magnetické úhelníky.


01.02.2017